Умови гарантійного обслуговування:


1. Гарантійні зобов'язання:

   1.1. Гарантійні зобов'язання дають право Покупцеві на заміну або безкоштовний ремонт протягом гарантійного терміну.

   1.2. Гарантія не поширюється на наступні аксесуари, які входять в комплект зі стільниковими телефонами, планшетами:

       - Акумуляторна батарея

       - Слухова гарнітура

       - З'єднувальний кабель з ПК

       - Зарядний пристрій

       - Карта пам'яті

  1.3. Ми не надаємо гарантій сумісності з іншими виробами.

  1.4. У разі настання гарантійних зобов'язань:

     - Доставка товару здійснюється за рахунок Клієнта

     - Здійснюється аналіз несправності і в разі виявлення заводського браку проводиться ремонт або заміна виробу за наш рахунок

  1.5. Гарантійний термін обчислюється з дня отримання замовлення


 2. Гарантія не поширюється на дефекти товарів у наступних випадках:

  2.1. Якщо дефект з'явився в наслідок недбалого поводження або застосування товару не за призначенням, порушення умов і правил експлуатації, викладених в інструкції з експлуатації, в т.ч. внаслідок впливу високих чи низьких температур, високої вологості або запиленості, невідповідності Державним стандартам параметрів живлення, телекомунікаційних і кабельних мереж, попадання всередину корпусу рідини, комах та інших сторонніх речовин, істот і предметів.

  2.2. Якщо дефект товару з'явився наслідком несанкціонованого тестування товару чи спроб внесення змін до його конструкції або його програмне забезпечення.

  2.3. Якщо недолік товару проявляється у разі незадовільної роботи мережі, внаслідок недостатньої ємності мережі і потужності радіосигналу, експлуатації товару на кордоні або поза зоною дії мережі, в т.ч. через особливості ландшафту місцевості та її забудови.


  3. Загальні положення:

   Весь асортимент китайських мобільних телефонів, планшетів, що продаються в інтернет-магазині "China-electronics" має заводську гарантію від виробника терміном 6 місяців. Гарантії підлягають телефони, планшети, дефекти в яких виникли з вини заводу-виробника. У випадку, якщо товар має сліди стороннього втручання або була спроба самостійного ремонту, даний продукт знімається з гарантійного обслуговування.

    Гарантійний ремонт проводиться постачальником в термін, що не перевищує 30 днів з моменту отримання товару.

   Відправка товару на склад постачальника здійснюється покупцем за свій рахунок. Зворотній відправка товару покупцеві, при виявленні дефектів не пов'язаних з неправильною експлуатацією, здійснюється за рахунок постачальника.

    Якщо у відправленому по гарантії товарі були виявлені випадки, в яких товар знімається з гарантії, буде запропонований ремонт і зворотна відправка за рахунок покупця.

   Якщо в надісланому товар по гарантії не виявлено дефектів, зворотній відправка товару за рахунок покупця.