Про магазин


     Шановні відвідувачі !

   Інтернет-магазин "China Electronics" - магазин, серед інших інтернет-магазинів, що пропонують товари китайських виробників.

    "China Electronics" також представляє товари відомих китайських виробників EDUP, ORICO, Dodocool, Measy. Так що у Вас з'явилася можливість більш детальніше ознайомитися з продукцією даних компаній. 

    З огляду на Ваші коментарі і зауваження, ми постійно вдосконалюємо й поновлюємо представлений асортимент товарів. 

      Але основним і головним аргументом для нас є те, щоб будь-який товар з представленого на сайті можна було придбати вже зараз. Якщо ви не знаходите в каталозі  даного магазину, товар який Вас цікавить, пишіть або дзвоніть нам. Ми будемо старатися зробити все можливе, щоб Ваші замовлення були виконані в найкоротший термін і Ви змоглиб негайно придбати необхідні Вам речі. 

    Дивіться, вивчайте, слідкуйте за нашими новинками, за змінами на сайті, за новими пропозиціями. Завжди будемо раді бачити Вас серед наших покупців. Результати нашої роботи ви можете оцінити на цьому ж сайті. 

    Ми рекомендуємо тільки якісну і протестовану китайську техніку, яка своєю надійністю і функціоналом, завоювала можливість бути представленою на нашому сайті. 

      Зробіть запит у формі, яка присутня у описі тієї або іншої моделі і в найкоротший терміни Ви отримаєте відповідь на ваш e-mail. Так само Ви можете залишити коментар / питання про те, що Вас зацікавило і ми  у найкоротші терміни дамо Вам вичерпну  відповідь у письмовій формі чи по телефону. 

    Сучасний бізнес в Китаї дозволяє виробляти якісні недорогі товари, які конкурують з європейськими та американськими виробниками в області дизайну і функцій, а також за рахунок своєї ціни, що безумовно є вигіднішими за конкурентів. Користувачі Португалії, Іспанії, Данії, Польщі, ОАЕ, Бразилії, США, інших країн американського, європейського та азіатського регіонів давно оцінили переваги і репутацію таких товарів. 

      У випадку роботи з оптовими покупцями, ми можемо запропонувати нашим клієнтам не тільки зручність низьких цін, асортименту і гнучкої системи знижок, але і сервіс. В одній доставці, замовник може отримати одразу все, що йому потрібно, тим самим спростивши свої закупівельні дії. 

    Якщо у Вас виникли будь-які питання або пропозиції, Ви можете зв'язатися з нами:

  *Через онлайн-підтримку магазину

  *Skype:   electronics-2010

  *E-mail:   [email protected]


    З повагою, 
                 Адміністрація сайту: china-electronics.com.ua

  Інтернет-магазин китайської електроніки "China Elektronics" реалізує дані товари які є в наявності, так і на замовлення.

    Графік роботи

  Понеділок - п'ятниця:  з  10:00 - 18:00


    Як нас знайти

  

 

 

    Контакти