Доставка & Оплата

Доставка товару здійснюється по Україні кур'єрськими службами:

«Нова Пошта»   www.novaposhta.com.ua

«Ін-Тайм»   www.intime.com.ua

Оплату за доставку товару (замовлення) оплачує - покупець (замовник)!

Оплата вартості замовленого товару також може здійснюється при його отриманні в компанії-перевізнику ТОВ "Нова пошта" або «Ин-Тайм» .

УВАГА!  Зважте на те, що при отримані замовлення і здійснені оплати, кур'єрська служба  ("Нова пошта", "Інтайм") вираховує з Вас (отримувача) додаткові комісійні в розмірі:
20 грн. + 2% від суми оплати!

Щоб не платити комісійні, Ви можете зробити оплату на картку ПриватБанку.
Якщо Ви згідні зробити оплату, будь-ласка, повідомте нам!..
Вам буде надіслано SMS з номером картки ПриватБанку
на телефонний номер, вказаний при реєстрації.

Відправивши Вам замовлення у вигляді посилки (бандеролі) , ми повідомляємо Вам 11-ти або 14-ти значний номер експрес-накладної, присвоєний службою "Нова пошта". Протягом 2-3 діб, посилка прибуває у Ваше місто на склад "Нова пошта" ( при замовленні товару ви вказуєте № (номер) зручного для Вас по розташуванню складу, за замовчуванням ми відправимо на центральний склад). Відстежити доставку вантажу можливо за номером накладної, зателефонувавши за телефоном 0-800-500-609, телефоном складу у Вашому місті, або на сайті "Нової пошти":

http://novaposhta.com.ua

Після чого Ви можете приїхати на склад та отримати посилку (бандероль) і переконавшись, що там знаходиться замовлений Вами товар здійснити оплатиту.

Якщо у Вашому регіоні немає можливості скористатися послугами даних служб, тоді товар доставляється Вам у найближче відділення Укрпошти (для цього в замовленні необхідно вказати точну адресу).

ПРИМІТКА:  У зв'язку із збільшенням випадків відмови клієнтами отримувати товар наложеним платежем (оплата при отримані), магазин "China-Еlectronics" припиняє відправку замовлень наложеним платежем, сума товарів яких не перевищує 100 грн.!